piątek, 27 maja 2016

Z notatnika Redaktora "Głosu Ameryki" (2 post)Moje "koreferato, komentarz" do artykułu Pani Justyny Kopińskiej zatytułowanego "o dręczeniu dzieci w Polsce" w tak zwanych Ośrodkach "wszelkiej maści", a nazwanych np: domem dziecka, ośrodkiem resocjalizacyjnym, zakładem wychowawczym itp.
Pani J. Kopińska pisze o wydawanych wyrokach, złych a nawet z utajnianiem uzasadnień tychże wyroków przez sądy polskie, rzekomo dla dobra tychże dzieci. Pójście z tematem na tak zwane skróty rodzi różnego rodzaju skojarzenia. Jej artykuł przeczytał mały wychowanek Domu  Dziecka i napisał do niej "psze" pani "Pani jeszcze nie wie, co to jest za piekło" i tak powstał jej nowy artykuł pod tym samym tytułem.
Dla mnie jest to artykuł bardzo powierzchowny, gdyż nie oddaje rzeczywistej zgnilizny wysoko postawionych osobistości na różnych szczeblach pilnujących, aby nie doszło do torturowania dzieci. Ameryka w tego rodzaju przypadkach podaje, że torturach bo nie ma co owijać przysłowiowej bawełny w nazewnictwie  tego rodzaju zbrodni popełnianych przez bestialskich oprawców na bezbronnej niepełnoletniej populacji  polskiej. A chodzi tutaj w szczególności na dzieciach odbieranych siłą rodzinie rzekomo pod płaszczykiem zapewnienia im czegoś lepszego. Moim zdaniem wiele wody upłynie w Polsce  zanim załatwi się tych kacyków, osoby wpływowe robiące na tychże dzieciach wszelkiego rodzaju biznes nic nie mający z jakimkolwiek dobrem tychże dzieci. 
Aby nie być gołosłownym, przytaczam Jej artykuł w całości tak jak w linku:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pani-jeszcze-nie-wie-co-to-jest-pieklo/tcj0x

Kontakt do p. Justyny Kopińskiej na jej e-mail: j.m.kopinska@gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza