piątek, 27 maja 2016

Film sensacyjny oparty jest na faktach. Koszty wyznaczają "koprodukcję amerykańsko-polską" (post 12). Aktualnie kręci się film sensacyjny związany z tematem handlu ludźmi pod roboczym tytułem "Porwanie". Temat oparty jest na prawdziwych wydarzeniach mających miejsce    w  biznesie europejskim. Zdjęcia wykonuje się  w plenerach Ameryki Północnej.
Nad realiami scenariusza czuwa prawdziwy detektyw znający się na pracy policyjnej. Konstrukcja filmu oparta jest na działaniach skorumpowanych  osób,  tych którzy powinni stać na straży prawa,  sfer politycznych, elit odpowiedzialnych  za ten ohydny proceder. 
Piszę, że jako dziecko jestem najmłodszym producentem, scenarzystą, a także realizatorem.   Jeszcze chodzę do  szkoły angielskiej,  a   w ramach przedmiotu szkolnego ART i z pomocą moich nauczycieli,   będę sama autoryzowała  wizerunek postaci pierwszoplanowej dziecka, którego poddano torturom, załamywano w sposób fizyczny , psychiczny i  dalej co z tego wynikło.
Film rządzi się swoimi prawami, a zatem najpierw casting do ról pierwszoplanowych, później drugoplanowe i statyści. Do pierwszoplanowej mam swoją mamę. Ale jak w każdym filmie  będą dublerzy na różną okazję. Mama także będzie miała swój dublet zwłaszcza w sytuacjach tzw. "trudnych", pogoniach, gonitwach, scenach wymagających kaskaderów. Role dalsze to obsada strony polskiej, jak mi się to nie powiedzie zaproszę wybitnych aktorów filmu amerykańskiego, bo tak tutaj jest to przyjęte i podnosi "oglądalność filmu".
Pan Prezydent Duda podkreśla, że piękno tkwi w rodzinie, rodzinach wielopokoleniowych. Wzoruje się na tradycji amerykańskiej, która teraz będzie i nasza polska.

1 komentarz:

  1. Z uwagi na ostatni rok nauki Darii, wstrzymała swoje osobiste zaangażowanie w film, zostawiając to rodzicom. Na naszej stronie www rozpisaliśmy konkurs, jak również włączyliśmy banki finansujące z Europy i Ameryki.
    Pozdrawiamy.
    Rodzice Darii.

    OdpowiedzUsuń